Kontakta REWALBI

031 333 19 10

kontakt@rewalbi.se

ekonomi@rewalbi.se

Till Google Maps

Nicklas Lokander

VD och försäljning

0733 29 59 83
nicklas.lokander@rewalbi.se

Chadi Saliba

Miljö och teknisk utveckling

0730 89 51 15
chadi.saliba@rewalbi.se

Michael Tjulander

Drift och produktion

0739 87 17 58
michael.tjulander@rewalbi.se

Filip Thunberg

Marknad och ekonomi

0706 21 78 86
filip.thunberg@rewalbi.se

Henrik Lundqvist

fÖRSÄLJNING 
Mobil vattenrening

0730 98 22 07
henrik.lundqvist@rewalbi.se

Öyvind Johansson

DRIFTOPERATÖR
Treatment center gunnilse

0734 23 29 34
oyvind.johansson@rewalbi.se

Emelie Andersson

vattenreningsoperatör

0730 22 01 11
emelie.andersson@rewalbi.se

Markus Löfman

vattenreningsoperatör

0730 27 54 68
markus.lofman@rewalbi.se

Fadi Saliba

försäljning
avfall

0761 25 06 98
fadi.saliba@rewalbi.se

Robin Sandersson

vattenreningsoperatör

0761 41 99 64
robin.sandersson@rewalbi.se

Albin Quist

IT-ansvarig

0730 69 04 41
albin.quist@rewalbi.se

Sandra Östling

MILJÖTEKNIKER

0761 02 59 53
sandra.ostling@rewalbi.se

Pia Hultén

Ekonomi

pia.hulten@rewalbi.se

Vill du jobba hos oss?

Vi växer och söker ofta nya medarbetare. Tveka inte att kontakta oss

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i dina uppgifter nedan så hör vi av oss inom kort

REWALBI Miljöteknik AB

Äsperedsgatan 10
424 57 Gunnilse
Till Google Maps